(points through 2/20)

Rank Driver Points
1 Brooklyn Holland 40
2 Ryan Delisle 39
3 Kyle Rasmussen 38
4 Austin Warmerdam 37
5 Blaine Fagundes 36
6 Brad Hohlbauch 33
7 Richard Weddle 32
8 Tyler Gray 31
9 Brandon Stidham 30
10 Connor Danell 29
11 Brandon Emmett 28
12 Chris Stevens 27
13 Grant Champlin 26

Past National Champions
2020 – Garrett Bard, Wells Tannery, PA
2019 – Ken Duke, Selinsgrove, PA
2018 – Kevin Ramey, Fort Worth, TX
2017 – Marcus Thomas, Corsicana, TX
2016 – Andy Shouse, Mustang, OK
2015 – Chad Wilson, North Richland Hills, TX
2014 – Clint Benson, Papillion, NE
2013 – John Ricketts, Burleson, TX
2012 – Jason Howell, Azle, TX
2011 – Dusty Ballenger, Harrisburg, SD
2009 – Neil Stevens, Bingham Lake, MN
2008 – Curt Lund, Redwood Falls, MN
2007 – Jesse Smith, Mankato, MN
2006 – Chris Graf, Glencoe, MN
2005 – Neil Stevens, Bingham Lake, MN
2004 – Jason Tostenson, Gaylord, MN
2003 – Russ Fletcher, Tuscola, TX
2002 – Elmer Morgan, Farmers Branch, TX
2001 – Elmer Morgan, Farmers Branch, TX
2000 – Kent Winters, Butterfield, MN
1999 – Johnny Miller, Burleson, TX
1998 – Johnny Miller, Burleson, TX
1997 – Johnny Miller, Burleson, TX
1996 – Doug Wolfgang, Sioux Falls, SD
1995 – Steve Ballenger, Harrisburg, SD
1994 – Matt Richard, Sioux Falls, SD
1993 – Jon Johnson, Utica, KS
1992 – Mike Mullen, Mankato, MN
1991 – Gary Lee Maier, Dodge City, KS
1990 – Jon Johnson, Utica, KS
1989 – Jon Johnson, Utica, KS
1976 – Ralph Parkinson Sr., Kansas City, MO
1975 – Bill Utz, Sedalia, MO
1974 – Bill Utz, Sedalia, MO
1973 – Thad Dosher, Topeka, KS
1972 – Ray Lee Goodwin, Kansas City, MO
1971 – Jerry Blundy, Galesburg, IL
1970 – Jerry Blundy, Galesburg, IL
1969 – Darl Harrison, Tiffin, OH
1968 – Jerry Richert, Forest Lake, MN
1967 – Karl Busson, Toledo, OH
1966 – Jerry Richert, Forest Lake, MN
1965 – Jerry Richert, Forest Lake, MN
1964 – Jerry Richert, Forest Lake, MN
1963 – Gordon Woolley, Waco, TX
1962 – John White, Warren, MI
1961 – Pete Folse, Tampa, FL
1960 – Pete Folse, Tampa, FL
1959 – Pete Folse, Tampa, FL
1958 – Bob Grim, Indianapolis, IN
1957 – Bob Grim, Indianapolis, IN
1956 – Bob Grim, Indianapolis, IN
1955 – Bob Grim, Indianapolis, IN
1954 – Bob Slater, Kansas City, MO
1953 – Deb Snyder, Kent, OH
1952 – Deb Snyder, Kent, OH
1951 – Frank Luptow, Tampa, FL
1950 – Frank Luptow, Tampa, FL
1949 – Frank Luptow, Tampa, FL
1948 – Emory Collins, LeMars, IA
1947 – Emory Collins, LeMars, IA
1946 – Emory Collins, LeMars, IA
1942-1945 – No champions, World War II
1941 – Gus Schrader, Cedar Rapids, IA
1940 – Gus Schrader, Cedar Rapids, IA
1939 – Gus Schrader, Cedar Rapids, IA
1938 – Emory Collins, LeMars, IA
1937 – Gus Schrader, Cedar Rapids, IA
1936 – Gus Schrader, Cedar Rapids, IA
1935 – Gus Schrader, Cedar Rapids, IA
1934 – Gus Schrader, Cedar Rapids, IA
1933 – Gus Schrader, Cedar Rapids, IA
1932 – Sig Haugdahl, Daytona Beach, FL
1931 – Sig Haugdahl, Daytona Beach, FL
1930 – Sig Haugdahl, Daytona Beach, FL
1929 – Sig Haugdahl, Daytona Beach, FL
1928 – Sig Haugdahl, Daytona Beach, FL
1927 – Sig Haugdahl, Daytona Beach, FL
1926 – Fred Horey, St. Paul, MN
1925 – Fred Horey, St. Paul, MN